POMOHLI SME

Otec so siedmimi deťmi


Otcovi, ktorý je na invalidnom dôchodku a žije so siedmimi deťmi, s ktorými mu pomáha najstaršia dcéra, sme darovali práčku, koberce, nábytok, taniere, príbory a sprostredkovali sme darovanie elektrického sporáka a gaučovej súpravy s konferenčným stolíkom.

Bezdomovci


Každú nedeľu pomáhame ľuďom v núdzi a bezdomovcom tým, že im nosíme oblečenie, hygienické potreby, deťom hračky, aby sa mali s čím hrať a snažíme sa zohnať aj nejaké školské potreby.

Tomáš a Marcelka

občianský preukaz

Tomášovi sme pomohli s vybavením OP. Vďaka zbierke, ktorú sme vyhlásili sa vyzbieralo dostatok financií na OP pre Tomáša. Občianský preukaz pre neho veľa znamená nakoľko má šancu zamestnať sa v Čechách. A tak sa postaviť na vlastné nohy. 

Práca je pre neho veľmi dôležitá nakoľko s marcelkou čakajú dieťa.

Všetkým darcom zo srdca ďakujeme.

DARCOVIA:

KRISTÍNKA POTANČOKOVÁ 5 EUR

CUBANAKOVÁ JANKA 20 EUR

SZABO KATARÍNA 5 EUR

ANONYMNÝ DARCA 5 EUR

ĎAKUJEME 


Pomoc nevidiacej Gabike

 pre synčeka, ktorý sa má narodiť začiatkom decembra

O pomoc so zabezpečením veci pre novorodenca sa na nás obrátila nevidiaca Gabika z detského domova. Nezaváhali sme ani sekundu a vďaka Vám sme jej pomohli a zabezpečili všetko potrebné pre drobčeka, ktorý sa začiatkom decembra prihlási na tento svet. 

Ďakujeme....

Oblečenie do školy pre Andreja

Na začiatku školského roka sme pomohli asi 15 deťom školskými taškami a potrebami. Z pomedzi týchto detí sme vybrali Andreja a nakúpili sme mu oblečenie do školy. 

Prečo práve on? Odpoveď je jednoduchá vždy veľmi radi podporíme tak talentované dieťa ako je on. Nie len že sa učí na čisté jednotky ale je aj veľmi talentovaní harmonikár.

Len tak ďalej Mailo :-)

Posledná rozlúčka s Tomášom

Všetci sa ešte pamätáme na Tomáša pre ktorého sa robila zbierka na nový OP. Ten sa nám aj podarilo vyzdvihnúť. Tomáš si ho aj reálne vyzdvihol v utorok 12.9.17. V tom čase sa už vôbec necítil zdravotne dobre, chcel počkať kým mu príde podpora a chcel ísť k lekárovi. Toto už žiaľ nestihol. 

Nad ránom v stredu 13.9.17 posledný krát vydýchol. Jeho srdce zlyhalo a dostal masívny infarkt. 

Veľmi v tom čase žialil za stratou ich dieťatka, ktoré sa už nikdy nenarodí. 

Posledná vec čo sme mohli pre neho urobiť bola dôstojná posledná rozlúčka.

Odpočívaj v pokoji Tomáš....v našich srdciach ostaneš navždy.....nezabudneme...neboj sa...nikdy